Cheie inelara curbata Yato 36x41mm YATO YT-02331
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Scule de Mana > Chei Tubulare
Construita pentru durabilitate si precizie, Cheie inelara curbata, Yato, 36x41mm Yato satisface cerintele celor mai exigente lucrari de lucrari de instalatii, montaj si reparatii. Dispune de finisaj de suprafata de cromat|satin si duritate de 42-48 HRC, garantand performanta ridicata.
Caracteristici principale - Cheie inelara curbata, Yato, 36x41mm
- Fabricat din otel carbon, rezistent la uzura si coroziune
- Finisaj de suprafata: cromat|satin
- Duritate: 42-48 HRC
- Marime disponibila: 36x41 mm
- Finisarea patului: satin
- Unghiul capului: 75
Specificatii tehnice
| Material | otel carbon |
| Finisaj de suprafata | cromat|satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Marimea | 36x41 mm |
| Finisarea patului | satin |
| Unghiul capului | 75 |
| Lungime totala | 448 mm |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| AS-DRIVE | da |
| Latimea cheii inelare mai mici | 58 mm |
| Latimea cheii inelare mai mari | 52 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 18 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 18 mm |
De ce sa alegi Yato (YATO YT-02331)?
Yato este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Cheie inelara curbata, Yato, 36x41mm face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni