Cheie inelara curbata Yato 50x55mm YATO YT-02334
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Scule de Mana > Chei Tubulare
Cu Cheie inelara curbata, Yato, 50x55mm, Yato pune la dispozitia mesterilor o unealta de referinta pentru santier profesional si atelier. Dispune de finisarea patului de satin si unghiul capului de 75 , garantand performanta ridicata.
Caracteristici principale - Cheie inelara curbata, Yato, 50x55mm
- Fabricat din otel carbon, rezistent la uzura si coroziune
- Finisaj de suprafata: cromat|satin
- Duritate: 42-48 HRC
- Marime disponibila: 50x55 mm
- Finisarea patului: satin
- Unghiul capului: 75
Specificatii tehnice
| Material | otel carbon |
| Finisaj de suprafata | cromat|satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Marimea | 50x55 mm |
| Finisarea patului | satin |
| Unghiul capului | 75 |
| Lungime totala | 538 mm |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| AS-DRIVE | da |
| Latimea cheii inelare mai mici | 78 mm |
| Latimea cheii inelare mai mari | 71 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 19.5 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 19.5 mm |
De ce sa alegi Yato (YATO YT-02334)?
Yato este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Cheie inelara curbata, Yato, 50x55mm face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni