Cheie inelara curbata Yato 6x7mm YATO YT-03950
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Scule de Mana > Chei Tubulare
Cu Cheie inelara curbata, Yato, 6x7mm, Yato pune la dispozitia mesterilor o unealta de referinta pentru montaj si reparatii casnice. Cu latimea cheii inelare mai mari de 12.7 mm respectiv grosimea cheii inelare mai mici de 5.4 mm, se adapteaza perfect cerintelor profesionale.
Caracteristici principale - Cheie inelara curbata, Yato, 6x7mm
- Fabricat din CrV, rezistent la uzura si coroziune
- Finisaj de suprafata: cromat|satin
- DIN: 838
- Marime disponibila: 6x7 mm
- Finisarea patului: lustruit
- Unghiul capului: 75
Specificatii tehnice
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafata | cromat|satin |
| DIN | 838 |
| Marimea | 6x7 mm |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul capului | 75 |
| Lungime totala | 165 mm |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| AS-DRIVE | da |
| Latimea cheii inelare mai mici | 11.0 mm |
| Latimea cheii inelare mai mari | 12.7 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 5.4 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 5.5 mm |
De ce sa alegi Yato (YATO YT-03950)?
Yato este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Cheie inelara curbata, Yato, 6x7mm face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni