Cheie inelara de impact Yato 41mm, crv YATO YT-1607
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Scule Electrice > Scule Electrice
Yato Cheie inelara de impact, Yato, 41mm, crv redefineste standardele in categoria sculelor electrice, perfect pentru industrie. Cu grosimea bateriei de 18 mm, depaseste standardele obisnuite din categorie.
Caracteristici principale - Cheie inelara de impact, Yato, 41mm, crv
- Fabricat din 40CrV, rezistent la uzura si coroziune
- Aplicatii: industrie
- Finisaj de suprafata: innegrita|oxidat
- Tehnologia de fabricatie: falsificare
- Duritate: 42-48 HRC
- Marime disponibila: 41 mm
Specificatii tehnice
| Material | 40CrV |
| Aplicatie | industrie |
| Finisaj de suprafata | innegrita|oxidat |
| Tehnologia de fabricatie | falsificare |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Marimea | 41 mm |
| Lungime totala | 225 mm |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| AS-DRIVE | da |
| Latimea cheii cutie | 66 mm |
| Latimea bateriei | 42 mm |
| Grosimea cheii inelare | 20 mm |
| Grosimea bateriei | 18 mm |
De ce sa alegi Yato (YATO YT-1607)?
Yato este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Cheie inelara de impact, Yato, 41mm, crv face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni