Cheie inelara de impact Yato 55mm, crv YATO YT-1610
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Scule Electrice > Scule Electrice
Cheie inelara de impact, Yato, 55mm, crv Yato este construita pentru a face fata celor mai solicitante operatii de industrie. Cu tehnologia de fabricatie de falsificare respectiv duritate de 42-48 HRC, se adapteaza perfect cerintelor profesionale.
Caracteristici principale - Cheie inelara de impact, Yato, 55mm, crv
- Fabricat din 40CrV, rezistent la uzura si coroziune
- Aplicatii: industrie
- Finisaj de suprafata: innegrita|oxidat
- Tehnologia de fabricatie: falsificare
- Duritate: 42-48 HRC
- Marime disponibila: 55 mm
Specificatii tehnice
| Material | 40CrV |
| Aplicatie | industrie |
| Finisaj de suprafata | innegrita|oxidat |
| Tehnologia de fabricatie | falsificare |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Marimea | 55 mm |
| Lungime totala | 270 mm |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| AS-DRIVE | da |
| Latimea cheii cutie | 86 mm |
| Latimea bateriei | 55 mm |
| Grosimea cheii inelare | 25 mm |
| Grosimea bateriei | 22 mm |
De ce sa alegi Yato (YATO YT-1610)?
Yato este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Cheie inelara de impact, Yato, 55mm, crv face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni