Mixer 200-250w cu bol din otel inoxidabil Lund LUND...
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Casa si Gradina > Electrocasnice
Simplificati-va activitatile de decorare interioara si reparatii cu Mixer 200-250W cu bol din otel inoxidabil, Lund Lund, un produs de incredere. Dispune de material de bol de otel inoxidabil si rotire automata a bolului de da, garantand performanta ridicata.
Caracteristici principale - Mixer 200-250W cu bol din otel inoxidabil, Lund
- Setati continutul: mixer manual|castron|bici de bucatarie x2|agitator x2
- Fabricat din ABS, rezistent la uzura si coroziune
- Greutate: 0,73 kg
- Tensiune de alimentare: 220-240 V a.c.
- Putere: 200 IN pentru eficienta maxima
- Grad de protectie IPX0 pentru medii solicitante
Specificatii tehnice
| Setati continutul | mixer manual|castron|bici de bucatarie x2|agitator x2 |
| Materialul carcasei | ABS |
| Greutate | 0,73 kg |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Putere | 200 IN |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Panou de control digital | nu |
| Frecventa | 50-60 Hz |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Modul de lucru | lucrare |
| Capacitate bol | 3 l |
| putere optima | 250 IN |
| Numarul de niveluri de viteza | 3|turbo |
| material de bol | otel inoxidabil |
| Rotire automata a bolului | da |
De ce sa alegi Lund (LUND 67790)?
Lund este un producator de renume international, cu produse prezente pe santierele si in atelierele profesionistilor din toata Europa. Mixer 200-250W cu bol din otel inoxidabil, Lund face parte dintr-o gama conceputa pentru a satisface cele mai ridicate standarde de calitate si performanta.
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni