Pistol cu aer cald 1000/2000w Sthor STHOR 79320
Preț întreg
65,45 lei
TVA inclus
Preț întreg
-14%
75,73 lei
Preț de vânzare
65,45 lei
TVA inclus
Disponibilitatea pentru ridicare nu a putut fi încărcată
Transport rapid
Plati 100% securizate
Calitate premium
Scule Electrice > Scule Electrice
Experienta Sthor in unelte profesionale se reflecta in Pistol cu aer cald 1000/2000W, Sthor, esentiala pentru indepartarea vopselelor si lacurilor vechi|lipirea|conectare|uscare. Clasa de izolare electrica: II si temperatura de suflare: 350 (SI) / 550 (II) C.
Caracteristici principale - Pistol cu aer cald 1000/2000W, Sthor
- Aplicatii: indepartarea vopselelor si lacurilor vechi|lipirea|conectare|uscare
- Greutate: 0.51 kg pentru manevrare usoara
- Tensiune de alimentare: 230 V a.c.
- Putere: 1000 (SI) / 2000 (II) IN pentru eficienta maxima
- Lungime: 2 m pentru acoperire optima
- Grad de protectie IPX0 pentru medii solicitante
Specificatii tehnice
| Aplicatie | indepartarea vopselelor si lacurilor vechi|lipirea|conectare|uscare |
| Masa | 0.51 kg |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Putere | 1000 (SI) / 2000 (II) IN |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Frecventa | 50 Hz |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Temperatura de suflare | 350 (SI) / 550 (II) C |
| Flux de aer | 300 (SI) / 500 (II) l/min |
Domenii de utilizare
indepartarea vopselelor si lacurilor vechi|lipirea|conectare|uscare
Expediem comenzile prin curier rapid
Oferim garantie 24 luni